Bokhaar

اپلیکیشن خشکشویی آنلاین بخار

شما می توانید از طریق تمامی لینک های زیر اپلیکیشن بخار را دانلود کنید.

دانلود IOS دانلود android دانلود android

بخار: سرویس خشکشویی آنلاین

سرویس خشکشویی و اتوشویی آنلاین بخار در اطراف شما

با بخار آشنا شوید

گروه بخار مفتخر است درانجام امور شستشو و خشکشویی و اتوپرس البسه و اقلام مربوطه به صورت آنلاین وکاملا تخصصی و با دقت و سرعت بالا و تحویل(24ساعته)برای اولین بار در ایران شروع به کار کرد. بخار برای رفاه حال شما عزیزان خشک شویی و اتو پرس آنلاین را راه اندازی کرده تا شما عزیزان بیش ترازکنار خانواده بودن لذت ببرید و به کارای شخصی خودتون برسید و دیگه وقتتون که ارزشش بیشتر از طلاس روپشت چراغ قرمز های طولانی و ترافیک های سنگین شهر هدر ندید و بخار برای اینکه شما عزیزان آسایش و آرامش داشته باشید این امکان رو برای همه کابران بخار فراهم کرده که به صورت آنلاین سفارش بدید تا کارشناسای بخار برای خدمت گذاری خدمتتون برسن والبسه ها رو از شما تحویل بگیرن و بعد از 24 ساعت و با سرویس حمل ونقل رایگان در بسته بندی مرتب و زیبا تحویل شما عزیزان عرضه میکند. هدف اصلی بخار فقط جلب رضایت مندی مشتریان عزیز میباشد.

بخار را بشناسید

نحوه انجام کار بخار

شما میتوانید توسط اپلیکیشن یا سایت بخار پس ازانجام مراحل ثبت نام(عضویت)به انجام سفارشات خود به همراه ریز جزئیات آن بپردازید به این گونه که نوع لباس، نوع شست و شو،زمان دریافت و تحویل آن و یا حتی نوع تحویل آن به صورت عادی یا فوری را انتخاب نمایید تا تمامی مراحل قابل انجام روی اجناس به دلخواه شما انجام شود.
پس از انجام تمامی مراحل و تکمیل ثبت سفارش کارشناسان ما با بالاترین سرعت در محل مورد نظر شما حاضر میشوند و البسه ها را از شما را تحویل میگیرند. پس از آن البسه های شما به مرحله انجام فرایند میرسد و تمامی فرایند با نهایت دقت انجام میشود و در نهایت اجناس شما در زمان تعیین شده و محل مشخص شده توسط شما در سیستم،توسط کارشناسان ما تحویل میگردد.

ویژگی های بخار

هر البسه ای با توجه به نوع جنس و حجم کار و نحوه ی شست و شوی قید شده بر روی آن،شیوه ی مخصوص خود را دارد.شما میتوانید با استفاده از سایت و اپلیکیشن های بخار از نحوه شستشوی آنها مطلع باشید.
تمامی مراحل پرداخت به صورت نقدی به کارشناس یا غیر نقدی از طریق دستگاه کارتخوان بخار یا از طریق درگاه بانکی به صورت آنلاین واقع در اپلیکیشن و سایت و یا از طریق کسر از اعتبار حساب کاربری شما انجام میشود.
تمامی مراحل با نظارت وبررسی دقیق کارشناسان با حداکثر سرعت و کیفیت انجام میشود و هیچگونه تداخل درفرآیند کاری ایجاد نمیشود.


خدمات مورد نظر در سبد سفارش قرار گرفت.

بستن

نوع خدمات را انتخاب نمایید

بعد از ثبت سفارش، کارشناس در محل برآورد هزینه خواهد کرد و به مبلغ فاکتور شما افزوده خواهد شد.

بستن

دریافت هدیه

در حال دریافت اطلاعات...


کپی در حافظه

بستن

اعتبار: 0 تومان

افزایش اعتبار

مبلغ را وارد نمایید: تومان

  • بانک پارسیان